מסעדה פתוחה בשבת

הגיע סוף השבוע, אתם מארחים חברים, או מפרגנים לעצמכם שבת רגועה בה תוכלו לנוח ולהתפנק, ומחפשים מסעדה טובה? סניפי מסעדת גרקו בהרצליה ותל אביב הן מסעדות פתוחות בשבת בהן תוכלו ליהנות מאוכל משובח, אווירה טובה, והכנסת אורחים כיאה למסעדה יוונית משובחת

טברנה בלב המטרופולין 

בהרצליה ותל אביב, בלב הכרך הסואן תמצאו פינה של נחת, בסניפי גרקו, המביאים את רוח החופש והחיים הנעימים אל לב ליבו של הכרך. בגרקו תוכלו ליהנות מאוכל יווני מסורתי שהותאם על ידי השף אליאב גולדנברג, ועל ידי הוגה הרעיון ובעל המסעדה צביקי עשת, לתנאי המטבח והאקלים הישראלי. התוצאה היא חגיגה של טעמים וניחוחות יווניים, אירוח לבבי וחם, וההנאה לסועדים מובטחת.

 

הזמנת שולחן תל אביב הזמנת שולחן הרצליה

 

שבת של מנוחה ונחת 

היתרון הגדול של מסעדה פתוחה בשבת הוא שהיא מאפשרת לכם לנוח מנוחה שלמה. אין צורך לדאוג למצרכים, לחתוך, לקלוף, לבשל ולקצוץ, ואין צורך לטרוח לסדר ולנקות, לערך את השולחן ולפנות. כל שעליכם לעשות הוא להזמין שולחן באחד הסניפים של גרקו בהרצליה או בתל אביב, להגיע בשעה היעודה, ולתת לעצמכם ליהנות, לשמוח, לאכול ולשתות. צוות גרקו ידאג לכל השאר, לבישול, לאירוח, לעריכה ולפינוי, ואת תהיו פנויים להירגע, להתענג על המטעמים, ולתת לטעמים לאווירה ולניחוחות למלא לכם את המצברים. מסעדות למשפחות בשבת הן תענוג לסועדים, וכשמדובר במסעדות משובחות שפתוחות בשבת כמו גרקו, ההנאה גדולה שבעתיים.

 

איכות ושירות 

בסניפי גרקו בהרצליה ותל אביב תוכלו ליהנות במשך כל השבוע, וכן בשבתות מאוכל מזין, בריא וטעים, ממתכונים יווניים מקוריים אותם טעמו, רשמו והעלו לישראל צביקי עשת והשף אליאב גולדנברג במסעותיהם לאורכה ולרוחבה של יוון. אין מתאים מיום שבת ליהנות מארוחת שבת משפחתית בדמות ארוחה יוונית מסורתית, מכוס אוזו, וממנוחה אמיתית. סניף הרצליה פתוח בשבתות בשעות 12:00-24:00, ואילו סניף תל אביב פתוח בשעות 10:00-24:00, ניתן לאכול במקום או להזמין משלוחים.