מסעדה למשפחה בשבת

לאחר שבוע עמוס ומלא, הגיעה השבת, ואתם מותשים, ותוהים כיצד תתמודדו עם הכנת ארוחת השבת ואירוח בני המשפחה, ומאין תשאבו כוחות לכל זה?

למסעדת גרקו יש את הפיתרון האידיאלי עבורכם – מסעדה למשפחה בשבת. סניפי גרקו בהרצליה ובתל אביב פועלים בשבתות, ומזמינים אתכם ליהנות מארוחת שבת בסגנון יווני. כל שעליכם לעשות הוא להזמין מקום, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. 

 

הזמנת שולחן תל אביב הזמנת שולחן הרצליה

 

מנוחה שלמה 

ארוחת השבת היא עונג משפחתי, אך לפעמים מה שנחוץ לכם יותר מכל הוא מנוחה. מסעדות למשפחות בשבת מאפשרות לכם ליהנות מבילוי משפחתי משותף, ויחד עם זאת לנוח ולחדש את כוחותיכם לאחר שבוע העבודה. בסניפי מסעדת גרקו בתל אביב וגם במסעדה למשפחות בהרצליה, תיהנו ממיטב המנות של המטבח היווני, אשר לוקטו באהבה על ידי המסעדן צביקי עשת , והותאמו לחיך ולמטבח הישראלי על ידי השף אליאב גולדנברג. סניפי גרקו מתאפיינים בעיצוב שובה לב, באירוח לבבי, במזון משובח ובאוזו ומוזיקה יוונית, כמיטב המסורת של הטברנה. כל אלו הופכים את סניפי גרקו בהרצליה ותל אביב לפנינות חן, ולמסעדות אידיאליות למשפחות בשבת.

 

סוף שבוע מפנק 

הרשו לעצמכם ליהנות מסוף שבוע חגיגי ומהנה במיוחד, וקחו את כל המשפחה לאחד מסניפי גרקו בשבת. סניף תל אביב של מסעדת גרקו פתוח בימי ו ושבת בשעות 10:00-24:00, ואילו סניף הרצליה פתוח בשעות 12:00-24:00. הודות לכך, כל המשפחה יכולה ליהנות מבילוי בגרקו בשבת. בין אם תבחרו לאכול בערב שבת, או בצהרי יום השבת עצמו, הסניפים פתוחים לרווחה, והצוות יארח אתכם בשמחה. בנוסף למנות המשובחות, תיהנו ממוזיקה יוונית המתנגנת ברקע ומעלה את מפלס השמחה, ומאוזו משובח הנמזג לכוסות ומרומם את הלבבות. סוף השבוע הוא זמן לפנק ולהתפנק, ומסעדה פתוחה בשבת, המגישה מזון משובח, באווירה נעימה, ובמאור פנים, הופכת את ארוחת השבת לפינוק אמיתי.