אוכל טוב בהרצליה

אם אתם אוהבים אוכל משובח, ומתגוררים, עובדים או מבקרים בהרצליה פיתוח, כדאי לכם לבקר בסניף מסעדת גרקו בעיר. מסעדת גרקו בהרצליה מתמחה בהכנת אוכל יווני אותנטי, באווירה של טברנה, הכוללת מוזיקה יוונית אותנטית, אירוח לבבי וחם, ואוזו משובח

פתוחים כל השבוע 

במסעדת גרקו מגישים אוכל טוב בהרצליה פיתוח במשך השבוע כולו, כולל בשבתות. המסעדה פתוחה בכל ימות השבוע בשעות 12:00-14:00, ואתם יכולים  ליהנות מאוכל יווני משובח בכל יום שתחפצו בכך. בין המנות תמצאו מנות מוכרות וידועות, לצד מנות מפתיעות שלא הכרתם, וכולן טעימות. זה הזמן לפנק עצמכם באוכל משובח בהרצליה, ולהזמין שולחן בגרקו. החוויה בגרקו לא מסתכמת רק בהנאה מאוכל משובח, וכוללת גם חגיגת טברנה אמיתית, עם מוזיקה יוונית, אוזו, ואירוח לבבי וחם.

 

הזמנת שולחן הרצליה הזמנת משלוח עד הבית

 

מיוון באהבה 

מסעדת גרקו היא סיפור של אהבה ליוון, לאוכל היווני, ולאווירת החופש והשמחה המאפיינת את העם היווני. את הרעיון למסעדה הגה המסעדן צביקי עשת, שצירף אליו את השף אליאב גולדנברג, ויחדיו תרו את יוון בחיפוש אחר מטעמים ותבשילים מקומיים. הבשלנים היווניים פתחו בפני השניים את ליבם, ולימדו אותם את סודות הקולינריה היוונית המסורתית. לאחר סיור פורה בייוון שבו השניים לארץ, כשבאמתחתם מגוון רחב של מתכונים יווניים אותנטיים. המתכונים הותאמו למטבח המקומי, ומוגשים בגרקו באהבה לכל סועדת וסועד. לצד המתכונים תיהנו ממוזיקה יוונית טובה, ומאירוח לבבי, שלא יבייש אף מסעדן יווני - כל אלו הופכים את גרקו להיות מסעדה מאוד מומלצת בהרצליה.

 

איכות ושירות 

במסעדה ההרצליינית גרקו תיהנו ממנות יווניות המוכנות בקפידה על פי מסורות בישול עממיות רבות שנים. המנות מוכנות מחומרי גלם טריים ואיכותיים, וההגשה נאה ומזמינה. מבחר המנות מגוון ועשיר, וכל סועד ימצא בגרקו אוכל טוב בהרצליה פיתוח בדיוק על פי טעמו. בתפריט העשיר תמצאו מנות בשריות, צמחוניות, טבעוניות, וכן מנות נטולות גלוטן.