שישי צהריים יווני

כל השבוע עבדתם קשה, התרוצצתם לכאן ולשם, מילאתם משימות, ביצעתם מטלות, וסוף כל סוף הגיע סוף השבוע

מה יותר מתאים לפתיחתו של סוף שבוע מפנק, מאשר בילוי שישי צהריים יווני במסעדה יוונית אותנטית, המגישה אוכל יווני משובח, אוזו מעולה, ומוזיקה יוונית החודרת ללבבות, ומביאה איתה שמחה ותחושת חופש ושחרור? מכל אלו ועוד תוכלו ליהנות בסניפי גרקו בהרצליה ותל אביב.

 

הזמנת שולחן תל אביב הזמנת שולחן הרצליה

 

תחילתו של סוף שבוע מושלם 

שישי צהריים יווני באחד מסניפי גרקו הוא התחלה נהדרת לסוף שבוע מושלם. זה מתחיל באווירה האותנטית השוררת בסניפי גרקו בהרצליה ותל אביב, ממשיך במוזיקה יוונית סוחפת שמגרשת מן הלב את הטרדות והכאב, ומזמינה אליו שחרור, שמחה ושקט. הפינוק ממשיך במסעדות יווניות עם מנות משובחות, שלוקטו באהבה ובתשומת לב ברחבי יוון על ידי המסעדן צביקי עשת, והשף אליאב גולדנברג, שהפליא להתאימן למטבח הישראלי. אוזו משובח הנמזג לכוסות ללא הרף מעלה את מפלס מצב הרוח, ומכין אתכם לחגיגות סוף השבוע. כל זה מתובל בהכנסת אורחים ואהבת אדם, שיבטיחו לכם פתיחה מעלה לסוף שבוע נפלא.

 

יוון זה כאן 

הסועדים בסניפי גרקו בהרצליה ותל אביב מקבלים את יוון ישירות לשולחן בתוך הצלחת. האווירה בסניפים אותנטית עד כדי כך, שלרגעים ניתן לחשוב שאתם נמצאים ביוון. בסניפי גרקו בהרצליה ותל אביב יוון זה כאן, בלב ישראל, במרחק נסיעה קצר ממקום מגוריכם. צביקי עשת, המסעדן והבעלים של גרקו, חובב יוון מושבע, יחד עם השף אליאב גולדנברג יצרו מקום מיוחד ואותנטי, המכיל בתוכו את תמציתם של פלאי הטברנה היוונית. המנות, האווירה, המוזיקה והאוזו, מצליחים לשאת את קסמי המטבח והנפש היוונית לכל מי שמפנק עצמו בארוחה בגרקו. בכדי להיכנס לאווירה ולמצב הרוח הנכון נחוץ לכם זמן, ונחוצה לכם שלווה, לכן שישי צהריים יווני הוא בחירה מצוינת לפתיחת סוף השבוע ברגל נכונה.