מסעדה לאירועים בהרצליה

גרקו, מסעדה לאירועים בהרצליה עד 200 אורחים. אירוע יווני אמיתי

באזור הרצליה, יש לא מעט מסעדות לאירועים שנועדו לאירועים קטנים וגדולים. אך אם אתם רוצים לעשות אירוע אחר ומיוחד עם קונספט אותנטי, אנו רוצים להציג בפניכם את האפשרות האולטימיטיבית של אירוע יווני, אירוע קולינרי, תרבותי מסעיר ומרגש בגרקו - מסעדה לאירועים בהרצליה עד 200 אורחים ומתאימה גם לאירועים קטנים.

 

מסעדת גרקו בהרצליה, היא מסעדה לאירועים בהרצליה, ייחודית בנוף המקומי. זוהי מסעדה יוונית אותנטית, המציעה מנות מקוריות מהמטבח היווני, יחד עם מצב רוח יווני סוחף, מוזיקה מרגשת והנה אתם כבר ממש ביוון. המסעדה מצטיינת בתפריט מגוון בו כל אחד יכול למצוא את המנות המועדפות עליו, כמו גם שירות אדיב מכל הלב, כיאה ליוונים. 

 

מסעדה לאירועים קטנים בהרצליה

גרקו מתאימה גם לאירועים קטנים יותר החל מ- 20 אורחים. אירועים קטנים כמו חתונה יוונית, בר מצווה יוונית, ברית יוונית ואירוע חברה יווני. הדרך האידאלית לחגוג, לאכול טוב, לשתות אוזו, ליהנות ולאהוב.
 
המסעדה ממוקמת ברח' אבא אבן 9, הרצליה פיתוח
 

 

כיף לכל החושים

מחפשים מסעדה לאירועים בהרצליה? רוצים לחגוג חתונה באווירה מיוחדת של שמחה יוונית אותנטית? בר או בת מצווה, ברית, בריתה, אירוע עסקי?

 

אין ספק שאירועים במסעדת גרקו היוונית הם חגיגה לעין, ללב, לטעם למטבח, ליוון ולכל מי שרוצה ואוהב לשמוח. מסעדת גרקו היא מסעדה לאירועים קטנים בהרצליה המהווה חגיגה לכל החושים וכיף גדול עם האורחים.