ארוחת שבת משפחתית

סוף השבוע הוא זמן לבלות עם בני משפחה וחברים, ואין בילוי מתאים יותר לסוף השבוע מאשר ארוחת שבת משפחתית

בסניפי מסעדת גרקו בתל אביב והרצליה, תוכלו ליהנות מארוחת שבת משפחתית משובחת, שבה הבשלנים האופים, והמגישים המשפחתיים יוכלו גם הם להתרווח וליהנות.

 

הזמנת שולחן תל אביב הזמנת שולחן הרצליה

 

ארוחה ומנוחה 

סניפי מסעדת גרקו בהרצליה ותל אביב מזמינים אתכם לקחת את כולם למסעדה משפחתית בשבת משובחת, באווירה של חגיגה יוונית, או לחלופין להזמין את הטברנה אליכם הביתה במשלוח. המלצה שלנו – בואו לשבת באחד מסניפי גרקו, ותיהנו מחוויה אותנטית של אירוח לבבי, אוכל משובח, אוזו בשפע ומוזיקה יוונית שתעלה את מצב הרוח, ותכניס לשבת שלכם שמחה והנאה. כל המשפחה תיהנה יחדיו, ואף אחד לא יישאר מותש או יאלץ להעביר את כל השבת במטבח. צוות גרקו ישרת אתכם באדיבות ובלבביות, והשבת תהיה מענגת ונעימה.

 

חגיגה יוונית 

מה מתאים יותר לארוחת שבת משפחתית מאשר ארוחה יוונית , ששף הבית התאים לאופיו של המטבח הישראלי? המנות מגוונות, טעימות ובריאות, מוכנות בקפידה, מתובלות בדייקנות, ומוגשות באהבה. את תפריט המסעדה הפתוחה בשבת הרכיבו המסעדן צביקי עשת והשף אליאב גולדנברג לאחר שתרו את יוון לאורכה ולרוחבה, טעמו, נהנו, רשמו, ולמדו כיצד להכין את מטעמי יוון המסורתיים. התוצאה היא תפריט מגוון ועשיר של מנות יווניות מסורתיות, שיעלו חיוכים של הנאה על פני כל בני המשפחה. את השאר יעשו האוזו, המוזיקה והאווירה. כמו כן, אם ארוחות שבת משפחתיות הן עבורכם סעודות שצריכות להתרחש בבית, תוכלו להזמין את מיטב המטעמים במשלוח, וליהנות מסעודת שבת משפחתית בסגנון יווני בחצר ביתכם, בפרטיות ובנוחות.