מסעדה למשפחה בהרצליה

אם אתם מחפשים מסעדות למשפחה בהרצליה, סניף הרצליה של מסעדת גרקו הוא התשובה עבורכם. בסניף הרצליה של מסעדת גרקו כל המשפחה תיהנה מאוכל יווני מסורתי ומשובח, מאירוח לבבי, ומחוויה קולינרית ותרבותית מענגת במיוחד

מסעדת גרקו – נעים להכיר

 

מסעדת גרקו בהרצליה מתמחה במיטב המנות של המטבח היווני. את המנות והמתכונים ליקטו באהבה ובמסירות המסעדן צביקי עשת והשף אליאב גולדנברג, תוך כדי שהם מסיירים ברחבי יוון, טועמים, מתארחים, מפתחים קשרים עם בשלנים ומסעדנים מקומיים, ורושמים הערות, סודות קולינריים, ומתכונים מקומיים אותנטיים. חלק מהמתכונים הותאמו על ידי השף אליאב גולדנברג למטבח הישראלי, אך כל המתכונים שמרו על מהותם ואיכותם. 

 

הזמנת שולחן

 

אהבה זה כל הסיפור 

מסעדת גרקו הוקמה בזכות אהבה לאירוח, לאוכל יווני, ולבני אדם, עיצוב המסעדה, האירוח והאווירה מזמינים ומאירי פנים, כיאה למסעדה למשפחה בהרצליה. בגרקו תוכל כל המשפחה ליהנות מחוויה של טברנה יוונית אותנטית מבלי שתצטרכו לצאת מגבולות ישראל. האוכל, המוזיקה, האווירה והאוזו ישפיעו על כל בני המשפחה לטובה, קטנים וגדולים כאחד.

 

פינוק משפחתי 

החיים מריצים אותנו מפה לשם, בניסיון להספיק ולעמוד בכל משימות היום יום. מפעם לפעם, כל משפחה צריכה הפוגה, רגעים של שקט ושל מנוחה. במסעדת גרקו המומלצת בהרצליה, תוכל כל המשפחה להירגע, לשבת יחדיו בחברותא, לאכול, לשתות, ליהנות מן המוזיקה והאווירה, ובעיקר להיזכר כמה נעים לשבת ולבלות ביחד כל המשפחה.

 

מחכים לכם גם בשבת 

מסעדת גרקו בהרצליה פתוחה בכל ימי השבוע, בשעות 12:00-24:00, כולל ימי שבת. אתם מוזמנים לפנק את עצמכם ואת בני משפחתכם בארוחה משפחתית בסגנון יווני במסעדה למשפחה בשבת, בכל יום מימי השבוע. כל שעליכם לעשות הוא להזמין שולחן לשעה המתאימה, וצוות גרקו כבר ידאג לכל השאר, מובטחת לכם חוויה טעימה, נעימה, ומהנה במיוחד.