טברנה יוונית

סניפי המסעדה היוונית גרקו בתל אביב ובהרצליה, המביאים את הטברנה היוונית היישר ללב הכרך הישראלי. אם אתם נמצאים בתל אביב או בהרצליה, הטברנה היוונית הכי טובה בעיר מחכה לכם מעבר לפינה

מסעדת גרקו – נעים להכיר 

מסעדת גרקו בהרצליה מתמחה במיטב המנות של המטבח היווני. את המנות והמתכונים ליקטו באהבה ובמסירות המסעדן צביקי עשת והשף אליאב גולדנברג, תוך כדי שהם מסיירים ברחבי יוון, טועמים, מתארחים, מפתחים קשרים עם בשלנים ומסעדנים מקומיים, ורושמים הערות, סודות קולינריים, ומתכונים מקומיים אותנטיים. חלק מהמתכונים הותאמו על ידי השף אליאב גולדנברג למטבח הישראלי, אך כל המתכונים שמרו על מהותם ואיכותם. 

 

הזמנת שולחן תל אביב הזמנת שולחן הרצליה

 

מנות מסורתיות מהמטבח היווני 

במסעדות היווניות של גרקו מגישים מבחר מנות אותנטיות המטבח היווני, אשר עברו הסבה והתאמה למטבח הישראלי. את המנות והמתכונים טעמו, רשמו וקיבצו המסעדן צביקי עשת, והשף אליאב גולדנברג, אשר חרשו את יוון לאורכה ולרוחבה, טעמו מנות משובחות, ורשמו מתכונים מסורתיים מקומיים המנקזים לתוכם ידע קולינרי של אומה שלמה. את כל האוצרות האלו הביאו השניים עימם לארץ, והם מוגשים לסועדים בטברנה היוונית של גרקו בסניפי תל אביב והרצליה, מתובלים באוזו, שמחת חיים ואהבה.

 

הכנסת אורחים 

אירוח לבבי הוא נדבך מרכזי בכל טברנה יוונית, ובמסעדת גרקו תמצאו כמויות גדולות של מצרך נדיר זה. האהבה לכל מה שקשור באוכל ואירוח הזורמת כדם בעורקיו של המסעדן צביקי עשת, מורגשת היטב בכל פרט באירועים בגרקו, בהגשת האוכל, וביחס שמעניק הצוות לסועדים. האווירה, המטעמים, האוזו הנמזג ביד רחבה והמוזיקה היוונית המלווה את הסועדים יעניקו לכם את התחושה שעזבתם באורח פלא את הכרך הישראלי, ושאתם מבלים חופשה בטברנה יוונית, רחוק מתלאות היום יום, ומהמולת הכרך הסואנת.

 

חגיגה יוונית 

סניפי מסעדת גרקו בהרצליה ובתל אביב מזמינים אתכם לחגיגה יוונית אמיתית, הכוללת ממיטב מאכלי המטבח היווני המסורתי, אוזו משובח, מוזיקה יוונית, וחופש לשמוח כרצונכם. אין צורך להרחיק עד חופי יוון בכדי ליהנות מטברנה יוונית איכותית, סניפי מסעדת גרקו בתל אביב והרצליה מביאות את הטברנה ואת יוון ישירות עד אליכם, כאן בארץ ישראל.