• אירועים קטנים בסגנון יווני, אצלנו או אצלכם
  • אירועים קטנים בסגנון יווני, אצלנו או אצלכם
  • אירועים קטנים בסגנון יווני, אצלנו או אצלכם

אירועים קטנים בסגנון יווני, אצלנו או אצלכם

אנחנו מציעים מגוון אפשרויות לאירוח אינטימי, אצלנו או אצלכם בבית: אוכל מוכן וארוז בסגנון יווני לכל סוג של אירוע קטן, קייטרינג מוקפד וגם אירועים אינטימיים בחדר פרטי או בחלל המסעדות שלנו בתל אביב ובהרצליה.

 

הכל בשפע, ברעננות ובשמחה הים תיכונית שמגיש לנו המטבח היווני – רק צרו איתנו קשר, ואנחנו נדאג להתאים לכם פתרון מושלם לחגיגה היוונית הפרטית שלכם.

 

לחדר שף פרטי עד 30 אורחים בגרקו הרצליה >

  • גרקו אירועים. אירועים יוונים אמיתיים לראשונה בישראל!

גרקו אירועים. אירועים יוונים אמיתיים לראשונה בישראל!

תפריט יווני אותנטי, הכולל מתכונים שנאכלו ונלמדו ביוון, והותאמו באופן מושלם לישראל, ויש בהם כל מה שצריך כדי ליהנות מאוכל טוב כמו שרק היוונים יודעים, עם הרבה שמן זית, גבינת פטה, אורגנו ודבש.

 

כי אצל היוונים כל ארוחה היא סוג של חגיגה, הזדמנות לפתוח שולחן, לחלוץ את הפקק מבקבוק אוזו, לבלות עם משפחה וידידים, לשכוח מהכל וליהנות מהחיים.

 

צביקי עשת, בעליה של מסעדת גרקו המצליחה וכותב הספר "גרקו מטבח יווני", מנהל רומן שנמשך כבר כמה עשורים עם יוון – נופיה, אנשיה ומאכליה. יחד עם השף אליאב גולדנברג, שאותו הדביק באהבתו, יצאו למסעות ביוון, חרשו את הארץ לאורכה ולרוחבה, אכלו מהכל, שתו הרבה אוזו, פגשו טבחים ובשלניות ולמדו את הסודות.

 

השמש והים, האיים והיבשה, הכפרים הקטנים ואתונה הסואנת – כולם באים עכשיו לידי ביטוי במתחמי האירועים של גרקו: גרקו אזורי חן וגרקו הרצליה.

  • חגיגה יוונית אמיתית

חגיגה יוונית אמיתית

גם אתם מוזמנים עכשיו לפתוח שולחן יווני ולחגוג יחד עם חברים ומשפחה ולהשאיר לנו לדאוג לכם.

אין כמו חתונה יוונית, בר מצווה יוונית, ברית יוונית ואירוע חברה יווני. הדרך האידאלית לחגוג, לאכול טוב, לשתות אוזו, ליהנות ולאהוב.

 

לרשותכם מגוון אפשרויות וחללים בשני מתחמי האירועים שלנו (תל אביב והרצליה) עם אפשרות לשלב הופעות חיות, DJ וכל הצרכים הטכניים הנדרשים. האירועים כוללים אופציה לתפריט כשר.

 

מחכים לערוך עבורכם את האירוע הבא שלכם בסגנון יווני, בסגנון שרק "גרקו" יודעים לעשות.